Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ

https://geopoz.poznan.pl/geo/aktualnosci/1814,Pracownicy-GEOPOZu-wlaczyli-sie-w-obchody-Swiatowego-Dnia-Kota.html
29.11.2023, 19:41

Pracownicy GEOPOZu włączyli się w obchody Światowego Dnia Kota

17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. Z tej okazji w Poznaniu zaplanowano szereg wydarzeń o charakterze informacyjnym oraz zachęcających do adopcji tych wyjątkowych zwierzaków.

W zorganizowane przez UM Poznania obchody włączyli się radni oraz pracownicy urzędów, którzy z dumą opowiedzieli o swoich miałczących przyjaciołach.

W GEOPOZie do udziału w kampanii promującej adopcję kotów zgłosiło się aż 35 mruczków. Każdy z nich czuł się tak samo ważny, zatem trudno było wybrać tylko jednego reprezentanta! Wśród rzeszy kocich pomocników są zarówno te kilku- , jak i kilkunastoletnie. Wszystkie – co oczywiste – lubią się bawić, jeść i spać, natomiast są wśród nich miłośnicy spacerów, aportowania (!), zabaw w ogrodzie oraz podróży – zarówno tych bliskich w rowerowym koszyki, jak i dalekich w transporterze. GEOPOZowe koty noszą zarówno tradycyjne imiona (Kiciuś, Leon, Mizia, Prażek), jak i te oddające zainteresowania ich właścicieli (Libella, Paralaksa). Wszystkie, bez względu na to czy są rasowymi arystokratami, czy przygarniętymi ze schroniska dachowcami, życzą kolejnym kociakom znalezienia swojego wymarzonego domu.

Dlatego serdecznie zapraszamy do śledzenia wydarzenia Świętujemy Dzień Kota w Poznaniu na Facebooku, gdzie w dniach 14 – 18 lutego publikowane są informacje dotyczące tych interesujących zwierząt oraz sylwetki czworonogów znajdujących się obecnie pod opieką fundacji i Schroniska dla zwierząt, które czekają na nowe domy.

Opcje strony