Aktualności

Ponownie kręcimy kilometry dla Poznania

26.05.2022

Zapraszamy udziału w rywalizacji o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Wybierz miasto (Poznań), grupę (instytucje: GEOPOZ) i wspieraj stolicę Wielkopolski. W GEOPOZie nie brakuje pasjonatów sportu. Stań się częścią naszej drużyny. Zapraszamy!

Aplikacja

Aby wziąć udział w rywalizacji, wystarczy zainstalować na swoim telefonie bezpłatną aplikację Aktywne Miasta (dla systemu Android znajduje się w sklepie Play, a dla systemu IOS - w sklepie Apple). Kolejnym krokiem jest wybranie miasta, dla którego chcemy kręcić kilometry oraz grupy (instytucje: GEOPOZ). Ostatnim, ale najważniejszym krokiem, jest przejechanie w czerwcu jak największej liczby kilometrów. Liczy się każda rowerowa aktywność!

Aplikacja działa na terenie całego świata. Zlicza przejechane kilometry, na podstawie których wyłonieni zostaną zwycięzcy rywalizacji. Bez względu na to, w jakim miejscu na świecie aktualnie się znajdujemy, możemy zbierać cenne punkty dla wybranych przez nas miasta i drużyny. Można więc wybrać Poznań, a jeździć po dowolnych drogach. Rywalizacja trwa przez cały czerwiec.

Aplikacja ma również wersję anglojęzyczną oraz możliwość importu treningów z urządzeń Garmin.

Nagrody dla jeżdżących dla Miasta Poznania

Na najbardziej aktywnych rowerzystów czekają następujące nagrody:

- 20 kobiet i 20 mężczyzn, którzy wykręcą dla Poznania najwięcej kilometrów otrzymają  nagrody rzeczowe - karty upominkowe do sklepu sportowego oraz koszulki z logo akcji. Najlepsza rowerzystka i najlepszy rowerzysta otrzymają bon o wartości 500 zł. Kolejne miejsca nagrodzone będą kartą o wartości: 450 zł (miejsce 2), 400 zł (miejsce 3), 350 zł (miejsce 4), 300 zł (miejsce 5), 200 zł (miejsce od 6 do 20).

- uczestnicy, którzy zostaną sklasyfikowani w ramach najbardziej aktywnych 100 kobiet i 100 mężczyzn otrzymają upominki w postaci specjalnych koszulek z logo akcji oraz będą mieli prawo do wylosowania nagrody rzeczowej w postaci akcesoriów rowerowych.

Regulamin dostępny jest na stronie poznan.pl w zakładce Mobilny Poznań.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora akcji Aktywne Miasta.

Szerokiej drogi!

Opcje strony

do góry