Aktualności

Zagłosuj na GEOPOZ w konkursie IDOL!

04.05.2023

Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ zdobył II miejsce w poprzedniej edycji konkursu, a teraz ponownie staje do walki o nagrodę dla osób, firm oraz instytucji, które uwzględniają potrzeby osób niewidomych i słabowidzących w swoich codziennych działaniach.

Głosowanie w konkursie trwa tylko do 8 maja, dlatego liczymy na Państwa zaangażowanie!

Poniżej bezpośredni link do głosowania:

Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ - Głosowanie w konkursie Idol 2022 (szansadlaniewidomych.org)

Uwaga, jeden adres mailowy pozwala oddać jeden głos, który należy potwierdzić w otrzymanej wiadomości.

Konkurs IDOL ma na celu wyróżnienie tych, którzy w swojej codziennej pracy przeciwstawiają się jakiemukolwiek wykluczeniu osób niewidomych i słabowidzących, budują świat otwarty dla takich osób oraz podejmują starania na rzecz dostępności otoczenia i wszelkich informacji.

GEOPOZ od lat podejmuje inicjatywy na rzecz osób ze szczególnymi potrzebami, udostępniając im wiele rozwiązań ułatwiających codzienne funkcjonowanie. Wśród nich znajdują się m.in. plan tyflograficzny, system kierujący dźwiękowo w aplikacji mobilnej, udźwiękowiona winda, kontrastowe oznaczenia na schodach, informacje w brajlu i wypukła czcionka, ekrany powiększające, lupy oraz lampki doświetlające. Ponadto pracownicy Sali pełnią funkcję asystenta OzSP, a na stronie internetowej GEOPOZ znajdują się informacje spełniające wymagania WCAG 2.1, a system kolejkowy informuje głosowo i wizualnie o obsługiwanym numerze.

Opcje strony

do góry