Aktualności

Drzwi otwarte dla uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Poznaniu

21.06.2023

Kończymy przedwakacyjny sezon drzwi otwartych w GEOPOZie i przygotowujemy się na nadchodzącą jesień oraz kolejne inspirujące spotkania.

Za nami wizyta przedszkolaków, którzy z radością odkrywali tajniki geodezji podczas specjalnie przygotowanych zabaw oraz studentów UAM, którzy zgłębiali bardziej zaawansowane zagadnienia i prowadzenia dyskusji z naszymi ekspertami. Kolejną grupą byli uczniowie z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Zbigniewa Tylewicza w Poznaniu, którzy na co dzień uczą się archiwistyki oraz administracji.

Ostatni goście odwiedzili te miejsca w GEOPOZie, które mają znaczenie dla ich przyszłej kariery. Dowiedzieli się o codziennych procedurach i funkcjonowaniu jednostki oraz zwiedzili Archiwum. Młodzież przyjrzała się półkom, pudełkom i bezkwasowym teczkom oraz odświeżyła swoją wiedzę z zakresu archiwizacji.

Jesteśmy przekonani, że takie wizyty są niezwykle ważne dla młodych ludzi, ponieważ wspierają ich w rozwijaniu zainteresowań i dokonywaniu świadomych wyborów zawodowych, dlatego zawsze staramy się dostosować nasze działania do wieku i potrzeb naszych gości.

Opcje strony

do góry