Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ

https://geopoz.poznan.pl/geo/aktualnosci/1973,Wystapienie-pracownikow-na-konferencji-quotDane-Wiedza-Innowacjequot.html
29.11.2023, 20:32

Wystąpienie pracowników na konferencji "Dane / Wiedza / Innowacje"

26.06.2023

14 czerwca przedstawiciele naszej firmy wzięli udział w konferencji "Dane / Wiedza / Innowacje" w Warszawie. Podczas wydarzenia omawiano wyzwania i możliwości związane z danymi, prezentując rozwiązania ułatwiające pracę z dużymi ilościami informacji. Była to świetna okazja do pogłębienia wiedzy na temat danych i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.

W swoim wystąpieniu pracownicy GEOPOZu skupili się na omówieniu wdrażania platformy FME w mieście. Podkreślili, rolę oprogramowania w optymalizacji codziennej pracy SIP szczególnie w zakresie aktualizacji modelu 3D miasta Poznania oraz zarządzaniu i monitorowaniu algorytmów FME. Wspomnieli również o automatyzacjach FME Flow (FME Server) w procesie przetwarzania danych, które stanowią prawdziwą rewolucję i siłę napędową do dalszych zmian w naszej organizacji.

Pracownicy opowiedzieli także o aplikacjach FME Flow (FME Server) tworzonych przez nas, które są dostępne dla innych jednostek miejskich. Dzięki temu, bez konieczności programowania czy posiadania specjalistycznej wiedzy, pracownicy mogą w łatwy i szybki sposób uzyskać potrzebne dane.

Więcej informacji, w tym także treść prezentacji na stronie internetowej wydarzenia.

 

fot. Globema

 
 

 

 

Opcje strony