Jubileusz 30-lecia

Znamienity jubileusz

W tym roku obchodzimy 30-lecie Zarządu Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ

Galeria zdjęć

1 lipca 1991 roku

1 lipca 2021 roku symbolicznie obchodzimy jubileusz 30-lecia powstania naszej organizacji. Choć służba geodezyjna i kartograficzna w Poznaniu ma dużo bogatszą tradycję, to właśnie 1 lipca 1991 roku został powołany Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ. Na mocy uchwały Rady Miejskiej Poznania z dnia 25 czerwca 1991 roku rozpoczęliśmy fascynującą pracę w samorządowej Polsce. Nasza mała poznańska ojczyzna potrzebowała wsparcia, aby potencjał mieszkańców i ich lokalne inicjatywy ujrzały światło dzienne.

Trzy dekady

30 lat to trzy dekady wytężonej pracy na rzeczy Poznania. Geodezja leżąca u postaw wszystkich procesów w mieście, przyczyniła się do stworzenia przyjaznego miejsca dla poznaniaków i inwestorów. Mamy 30-letni bagaż doświadczeń, który nie ciąży, lecz dodaje odwagi do coraz szerszego rozpościerania skrzydeł. Nasza aktywność w mieście i na obszarze ogólnopolskim uczyniła GEOPOZ jednym z najprężniej działającym ośrodkiem geodezyjnym w Polsce.

Nasz Jubileusz

Dziś stajemy przed nowymi wyzwaniami. Wytyczamy nowe kierunki, stawiamy kroki na nowych obszarach. Doświadczenie oraz odwaga stanowią o naszej sile.
Jubileusz chcemy uczcić w sposób szczególny. Bo choć w nietypowych okolicznościach, mamy co świętować! Niech ten rok będzie czasem podsumowań i wspomnień, czasem podziękowań za współpracę i snuciem planów na przyszłość. Niech to będzie nasz wspólny Jubileusz, nasze wspólne święto.

Zapraszamy do zapoznania się z cyklem wydarzeń jubileuszowych.

Przeczytaj więcej

Krótka historia GEOPOZu

Historia służby goedezyjno-kartograficznej w Poznaniu

Opcje strony

do góry