Jubileusz 30-lecia

Relacja ze spotkania jubileuszowego w Sali Białej

Spotkanie jubileuszowe w Sali Białej

12 października w Sali Białej UMP odbyło się spotkanie jubileuszowe „30-lecie ZGiKM GEOPOZ - Geodezja w służbie miasta”.

List gratulacyjny do Dyrektora ZGiKM GEOPOZ wystosował Główny Geodeta Kraju, który podziękował za energię, starania oraz zaangażowanie w codzienną pracę, nieprzerwanie od 30 lat. Patronat honorowy nad spotkaniem objął Prezydent Miasta Poznania.

Zastępca Prezydenta Miasta Poznania, Pan Bartosz Guss, obecny na spotkaniu, składając gratulacje Dyrektorowi i całej załodze ZGiKM GEOPOZ podkreślił wagę i znaczenie danych przestrzennych gromadzonych i udostępnianych przez ZGiKM GEOPOZ dla rozwoju miasta. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również dyrektorzy wydziałów UMP, geodeci miejscy i powiatowi województwa wielkopolskiego oraz osoby związane z branżą geodezyjną i kartograficzną. Dostęp do wydarzenia zyskali też mieszkańcy i wszyscy zainteresowani dzięki transmisji online na oficjalnym kanale Miasta Poznania w serwisie youtube.

Podczas spotkania przedstawiono działalność i osiągnięcia GEOPOZu, który od 30 lat godnie zapisuje się na kartach poznańskiej historii i jest obecnie wiodącym ośrodkiem geodezyjnym w kraju.

Opcje strony

do góry